Guanyadors i Suplents de la VII edició Beques "Joves Promeses"

25.04.2016
09:04
Guanyadors i Suplents de la VII edició Beques "Joves Promeses"

BEQUES DE PRIMER Y SEGON ANY DE GRAU SUPERIOR

GUANYADORS

01. Violeta Alarcón Quesada, Cant

02. Andreu Diport Feliu, Composició

03. Mar Esteve Rodrigo, Cant

04. David Fonseca González, Violí

05. Enric Fuster Coll, BaterIa

06. Rut Mateu Carles, Violoncel

07. Juan Pastor Giménez, Contrabaix Jazz

08. Xavier Ricarte Faixó, Piano

09. Juan José Rodríguez Potosí, Piano

10. Andrea Santiago Carrillo, Violí

11. María Torres Melgares, Saxófon

12. Elías Zaabi Sáez, Viola

EXCEL.LÈNCIA

01. Albert Coronado Daza, Viola

02. Joaquim Font Plans, Piano

03. Eric Ledesma Barceló, Piano

04. Daniel López Pradas, Composició

05. Asier Merino Blanco, Violí

06. Neus Navarrete González, Violí

07. Anna Niebla Guarinos, Cant

08. Jaume Oliver Clavera, Saxófon

09. Misaki Pascual Maruyama, Piano

10. Marc Puso Badía, Piano

11. Paula Sánchez Lahoz, Violoncel

12. Alvaro Torres López, Piano Jazz

************************************************************

SUPLENTS

01. Bruna Anfrus La Rosa, Violí

02. Julia Colom Nicolau, Cant Jazz

03. Mireia Costa Viladrich, Violí

04. Laura Fabregat Francés, Violí

05. Joan Fort Nieto, Guitarra Jazz

06. Irati Goñi Leoz, Violoncel

07. David Llopart Martínez, Tuba

08. Celia Margalef Boquera, Piano

09. Pablo Martín Alvarez, Trombó Jazz

10. Joan Mas Soler, Cant

11. Mario Miralles García, Piano

12. Albert Muñoz Brugues, Fagot

13. Ainhoa Pérez Etxepare, Oboè

14. Pau Planell Molist, Viola

15. Jorge Retuerta Merino, Viola

16. Eudald Ribas Padrosa, Contrabaix

17. Joan Riera Cruz, Violoncel

18. Gerard Sánchez Safont, Trompa

19. Bernat Santacana Hervada, Violí

20. Lluís Vergés Vico, Cant

21. Marçal Xirau Vilarubla, Guitarra Jazz

22. Ainhoa Zugaza Terradillos, Piano

En el cas que es produeixi la renúncia d'algún guanyador, la beca o beques disponibles s'adjudicarien segons la valoració de les audicions per part del Jurat.